OFP-CAB-36P-12E-R-240
[OBSOLETE]
Part Number: 113727-P36-12E
OFP-CAB-36P-12E-R-240
Power supply
  • 'Weather tight' stainless steel power cabinet enclosure
  • Test button for remote (photocell), day and night position
  • Luminous indicator for easy diagnostic
  • Surge protection type 2
  • Alarm dry contact NC and NO
  • Master/slave configuration in case of multiple lights synchronisation
  • in option low intensity type B for night only operation
  • in option wireless synchronisation by GPS P/N113746
Select another reference:
113790RI-BASE-240-RG
113790RR-BASE-240
113790RW-BASE-048-G
230VAC-INSULATION-CABINET 230VAC
24V OBSTAFLASH Xe CONVERTER
48V BATTERY CABINET 12AHSF (INPUT POWER 220VAC)
48V BATTERY CABINET 7AHSF (INPUT POWER 220VAC)