OF360-RW-240
[OBSOLETE]
Part Number: 113725
OF360-RW-240
Flashhead
  • 6 led projectors with molded cable & connector
  • Aluminium and glass enveloppe
  • No losing part and no tools required to remove projectors from the flashhead
Power supply
  • 'Weather tight' stainless steel 316L power cabinet enclosure
  • Test button for remote (photocell), day and night mode
  • Alarm dry contact NC and NO
  • Master/slave configuration in case of multiple lights synchronisation
Select another reference:
113790RI-BASE-240-RG
113790RR-BASE-240
113790RW-BASE-048-G
230VAC-INSULATION-CABINET 230VAC
24V OBSTAFLASH Xe CONVERTER
48V BATTERY CABINET 12AHSF (INPUT POWER 220VAC)
48V BATTERY CABINET 7AHSF (INPUT POWER 220VAC)