OFI360-WW-240I-G
[OBSOLETE]
Part Number: 113791-240-G
OFI360-WW-240I-G
110-240VAC flashhead including
  • 6 led projectors in aluminium and glass
  • Simple installation with no losing parts when opening the flash-head
  • led drivers inside a stainless enclosure located in flash-head
  • Alarm contact in case of lamp failure or power supply failure
  • Test button for day and night
  • Luminous indicators for quick diagnostic
  • type 2 surge protection
Select another reference:
113790RI-BASE-240-RG
113790RR-BASE-240
113790RW-BASE-048-G
230VAC-INSULATION-CABINET 230VAC
24V OBSTAFLASH Xe CONVERTER
48V BATTERY CABINET 12AHSF (INPUT POWER 220VAC)
48V BATTERY CABINET 7AHSF (INPUT POWER 220VAC)